Premiera gry The Sims 4

the sism 4Stało się wczoraj nastała premiera gry The Sims 4 jak każdy wielbiciel tej serii posiadałam ją już w dniu premiery. Sama instalacja przebiegała bardzo sprawnie platforma, którą udostępnia producent działa bardzo dobrze, czego nie można wspomnieć o konkurencji.Jak to bywa z grami XXI wieku zajmuje bardzo dużo wolnej przestrzenia na dysku a nie ma jeszcze dodatków. Swój egzemplarz kupiłam za 140 zł była to wersja cyfrowa i chyba trochę żałuje, że nie kupiłam tej pudełkowej. The Sims 4 można kupić w każdym sklepie ceny wahają się między 120zł – 200zł w wersji cyfrowej.

Grałam już w wersje demo gdzie można było tworzyć Sima, więc mniej więcej wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Jednak mimo wszystko producenci mnie zaskoczyli myślałam, że zaserwują graczą tą samą grę z lepszą grafiką i delikatnymi zmianami tym czasem oni nam zafundowali przebudowanie całego interfejsu. Czy na plus? Kwestia sporna grałam raptem 5 godzin i pod czas nich stworzyła swojego sima wybrałam mu dom i zaczęłam grę.Dlaczego zajęło mi to 5 godzin cóż musze przyznać, że nowy interfejs mimo wspaniałego wyglądu sprawił mi trudności w obsłudze wydaje mi się, że jest mało intuicyjny, ale może to już starość? Jak zapewniali producenci simy mają własny charakter każdy się inaczej zachowuje.

Grając przy włączonej wolnej woli nasi podopieczni robią, co chcą i jak chcą nie koniecznie nas słuchając.Wydaje mi się, że poziom trudności zawierania znajomości również się zwiększył już nie wystarczy 2 razy porozmawiać i zawrzeć stosunek mam nadzieje, że wiece, o co mi chodzi. Dla tych, którzy grają na ułatwieniach mam złą nowinę bardzo popularny kod na poprawę nastroju i innych potrzeb fizycznych nie działa przynajmniej mnie. Natomiast wciąż można używać tych na pieniądze. Jak już wcześniej wspomniałam rozgrywka tym razem nie jest taka prosta jest naprawdę czasochłonna.

 Podsumowując kolejna odsłona gry o simach nie jest po prostu dobrym odświeżanym produktem, która kupią wszyscy ma ona wiele wad, o których można przeczytać w każdej innej recenzji jednak jest to pozycja jak najbardziej gry walna .

Moja ocena  4,5/5

Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>