KFC ryż i chrupiące bites

KFC 3 smaki ryż i chrupiące bitesNowa oferta KFC już na wstępie nie zachęciła mnie do tego by spróbować nowych propozycji przede wszystkim, dlatego że jest to ten sam ryż w nowych odsłonach. Jeśli nie czytaliście moje wypowiedzi na temat tego dania w poprzednim poście, który miał miejsce kilka miesięcy temu powiem w skrócie było ono niesmaczne. Mimo negatywnych komentarzy, z którymi spotykałam się na fb KFC oraz innych, blogerów nasze danie sprzedawane było przez cały następny miesiąc.   Mimo to zdecydowałam dać szanse nowym smakom. Wybrałam „ryż i chrupiące bites + łagodny indyjski cream curry chrupiące bites + brazylijskie mango”. Oba wyglądały nadzwyczajnie dobrze zwłaszcza brazylijski z mango z miłym zaskoczeniem odkryłam to, że sosu było dużo. Może to śmiesznie brzmi, ale mała ilość sosu w poprzedniej edycji tego dania skutkowała tym, że pozostały ryż był suchy a w zasadzie nie jadalny. Przez chwile myślałam jednak, że to jednorazowe szczęście i osoba, która przygotowywała moje danie po prostu się pomyliła na szczęście tak nie było.

KFC ryżGdy kupiłam ponownie danie (tak kupiłam je ponownie) sosu było mniej więcej tyle samo, co w poprzednim zamówieniu. Mnie przypadła do gustu wersja z curry, ponieważ lubię prawie każde jedzenie, które jest stylizowane na indyjskie, więc trudno nie było zdobyć mojego lodowatego serca nim. Brazylijskie miało bardzo ciekawy smak, ponieważ ja nie przepadam za mango w tym daniu nie było ono aż tak wyczuwalne jak to zazwyczaj bywa. Miałam też również okazję spróbować „Chińskie sweet” niestety to nie jest mój smak zresztą, jako danie z pierwszej złej edycji już na wstępie miało u mnie sporego minusa, o którym do tej chwili nie potrafię zapomnieć. Jednak chyba jest w tym pozytyw, ponieważ smak w poprzedniej edycji nie przypadł mi do gustu na tyle, że do tej pory go pamiętam a było nie za dobrze żeby to tak delikatnie nazwać. KFC nasz zaskakuje wciąż nowymi propozycjami a ja tęsknie już za tymi starymi. Przed laty było podobne danie z ryżem w ich propozycji ono również zapadło mi w pamięci ten smak był wspaniały niestety nie wróciło do sprzedaży. Zupełnie tak jak cheetos o smaku czekoladowym, ktoś jeszcze je pamięta? Mnie na pamiątkę został zeszyt z propozycjami smakowymi, ale o tym może następnym razem.

Podsumowując nowa odsłona KFC jest znacznie lepsza niż poprzednia cena to prawie 10 zł czy warto je kupić? Myślę, że tak.

 

Moja ocena 4 /5

Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>