Lody Aligda jogurtowe

 

Lody Algida yogurtPonad dwa tygodnie minęły w mgnieniu oka tymczasem ja spędziłam je na odwiedzaniu różnych wydarzeń związanych z jedzeniem.Jednak dzisiejszy post nie będzie o moich małych kulinarnych wyprawach a o lodach. Mimo dosyć chwiejnej pogody raz deszcz a raz słońcu a czasami nawet minusowej temperaturze. Mimo to lody w tym okresie stają się produktem pożądanym inaczej nazwanym sezonowym. Ponieważ nie ma nic lepszego na gorące dni niż pyszny chłodny lód, który sprawi, że chociaż przez chwilę nasze życie stanie się w pewnym sensie lepsze. Ja miałam taką nadzieje od razu egzaminie udałam się do sklepu. Z pośród kilkudziesięciu produktów zdecydowałam się na lody z Algidy .

Big Milk to klasyka na naszym rynku jak w przypadku większości ocenianych przeze mnie produktów jest on w pewnym sensie legendą z mojego dzieciństwa. Każdy z nas wie jak klasyczny Big Milk smakuje, ale ostatnio pojawił się on w nowej odsłonie jogurtowej. Producenci zaproponowali go nam w dwóch smakach truskawkowym oraz karmelowym. Z opisu, który otrzymaliśmy nasz lód zawierał w sobie aż 19 % jogurtu i tak rzeczywiście było. Lód smakuje jak mrożony jogurt, dla mnie było lekko kwaśny, ale z każdym liźnięciem on znikał. Mnie przypadł niestety smak karmelowy i trochę się na nim zawiodłam, ponieważ został definitywnie zdominowany przez smak jogurtu. Przez chwilę miałam wrażenie, że jem tego truskawkowego loda a niżeli karmelowego. Samo opakowanie jest zwykłe producenci nas niczym nowym nie zaskoczyli ta sama szata graficzna (niebieska) tylko dodany napis informujący, co to za lód. Cena jego to 2 zł, chociaż przeglądając strony internetowe i odwiedzając różne sklepy można go znaleźć w przedziale 1, 80zł-3 zł. Lód nie jest zły, ale nie można o nim powiedzieć, że jest niesamowity i pozwoli przynajmniej mnie na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Moja ocen 2,5/5

Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>